přehled o hovorném | Odkazy z menu najdete vlevo i vpravo
odkazy z menu najdete vlevo i vpravoodkazy z menu najdete vlevo i vpravo
 |  informace + cena pořízení |  nabídka |  cena |  katalog telefonů |  zpět na úvod |  
WELL K-1000 USB VoIP telefon

USB telefon určený pro softwarové internetové telefonování. Je praktický pro použití nejen se službou Skype, MSN Messenger, NetMeeting, ale i s jinými softwarovými klienty pro Voice-over-IP telefonii, např. SJphone, X-lite, Firefly aj.. S uvedenými službami či klienty funguje standardně i tlačítková klávesnice a při příchozím volání telefon samozřejmě i vyzvání. Malé rozměry srovnatelné s mobilním telefonem (125 x 50 x 23 mm), délka kabelu 2,5 metru a součástí dodávky je i držák telefonu k nalepení nebo našroubování.

Ze software nainstalovaného v PC se běžně telefonuje pomocí klávesnice, sluchátek a mikrofonu. Pokud z různých důvodů chcete toto „počítačové“ ovládání nahradit způsobem, na který je díky mobilům zvyklá většina populace, je pro Vás WELL K-1000 ideální řešení. WELL K-1000 USB VoIP Phone je komfortní možností jak nahradit výše uvedenou klávesnici, sluchátka a mikrofon telefonem s klasickým ovládáním. U použití se kteroukoliv z výše uvedených služeb má tento USB telefon jednu velikou výhodu: tak jako u běžného mobilního telefonu mu funguje i tlačítková klávesnice. To znamená, že zadání telefonního čísla, vytočení čísla, ukončení hovoru či přijmutí příchozího hovoru z klávesnice není problém. Seznam SW klientů s podporou klávesnice se stále rozšiřuje. I s jinými VoIP aplikacemi bude WELL K-1000 fungovat jako USB sound device, tzn. jako náhrada sluchátek a mikrofonu.

Zprovoznění zařízení, funkce: nainstalujete do Windows ovladač klávesnice (KeyMap), připojíte telefon do USB portu Vašeho PC a instalace je hotova. Následně telefon spolupracuje se softwarovou VoIP aplikací a nahrazuje standardní nekomfortní ovládání softwaru přes klávesnici, sluchátka a mikrofon komfortním ovládáním stejným jako u běžného telefonu. Pro používání klávesnice telefonu se službou Skype doporučujeme nastavit pro Skype klienta ve Windows anglickou klávesnici (pro ostatní programy je možné nechat původní nastavení české nebo slovenské klávesnice).

< 2005 >, OK-NET.cz, webmaster