přehled o hovorném | Odkazy z menu najdete vlevo i vpravo
odkazy z menu najdete vlevo i vpravoodkazy z menu najdete vlevo i vpravo
 |  informace + cena pořízení |  nabídka |  cena |  katalog telefonů |  zpět na úvod |  
WELL LP-302 VoIP telefon, 2x Eth. port

VoIP telefon WELL LP-302 má velmi jednoduché a přehledné ovládání se zvětšenými tlačítky usnadňujícími obsluhu telefonu i dětem a starším lidem.

WELL LP-302 je vybaven dvěma ethernetovými porty, má podporu QoS a velmi dobrou kvalitu hlasových funkcí. Pracuje na protokolu SIP.

WAN port je určen pro připojení k internetové konektivitě, druhým LAN konektorem připojíte VoIP telefon do síťové karty počítače nebo přes HUB/switch do LAN sítě. Je ovšem třeba myslet na to, že IP telefon potřebuje svou vlastní IP adresu a Váš počítač také. V tomto zapojení tedy potřebujete buď více veřejných IP adres nebo mít v lokální LAN síti zařízení s NAT a DHCP serverem.

Telefon díky implementované QoS (DSCP) označuje přes něj procházející hlasové pakety a pokud je v síti zařízení schopné tyto pakety identifikovat, umožní Vám to upřednostnit VoIP hovory před běžným datovým tokem.

Zprovoznění zařízení, funkce: telefon připojíte pomocí ethernetového rozhraní k IP síti, která má konektivitu k internetu. V telefonu nastavíte registrační údaje pro připojení k VoIP operátorovi. Konfigurace VoIP telefonu se provádí pomocí klávesnice telefonu nebo přes přehledné webové rozhraní.

Následně si telefon naváže spojení a pak už je možné využívat VoIP telefonii v rozsahu možností Vašeho VoIP operátora. Vždy je možné volat si zdarma s účastníky, kteří jsou připojení ke stejnému VoIP operátorovi. Nebo můžete využít služeb placeného VoIP operátora, kde získáte i veřejné telefonní číslo umožňující volat do pevných i mobilních sítí telefonních operátorů. Rovněž bude možné se i Vám dovolat z pevných nebo mobilních telefonů.

< 2005 >, OK-NET.cz, webmaster