přehled o hovorném | Odkazy z menu najdete vlevo i vpravo
odkazy z menu najdete vlevo i vpravoodkazy z menu najdete vlevo i vpravo
 |  informace + cena pořízení |  nabídka |  cena |  katalog telefonů |  zpět na úvod |  
WELL ATA151 VoIP Gateway, 1x WAN, 1x LAN, 1x FXS port:

WELL ATA151 je kompaktní VoIP gateway s jedním FXS portem pro připojení analogového telefonu. Má implementovánu podporu Quality of Services (QoS), podporuje SIP standard a všechny běžné kodeky.

VoIP gateway díky implementované QoS (DSCP) označuje přes něj procházející hlasové pakety a pokud je v síti zařízení schopné tyto pakety identifikovat, umožní Vám to upřednostnit VoIP hovory před běžným datovým tokem.

Použití pro VoIP telefonii je principiálně stejné jako u dalších VoIP produktů. Vestavěná podpora Voice-over-IP telefonie (SIP protokol) umožňuje uživateli zdarma telefonovat z běžného telefonního přístroje připojeného do FXS zdířky této Gatewaye účastníkovi, který má rovněž VoIP zařízení (gateway podobnou této nebo třeba VoIP telefon). Po registraci a zaplacení kreditu u některého z placených VoIP operátorů je možné přes WELL ATA151 využívat VoIP telefonii a volat za nízký poplatek i na mobilní telefony a telefonní čísla v pevné telefonní síti. Zároveň lze z pevné sítě či mobilu uživateli i volat - získá veřejné telefonní číslo.

Následně si telefon naváže spojení a pak už je možné využívat VoIP telefonii v rozsahu možností Vašeho VoIP operátora. Vždy je možné volat si zdarma s účastníky, kteří jsou připojení ke stejnému VoIP operátorovi. Nebo můžete využít služeb placeného VoIP operátora, kde získáte i veřejné telefonní číslo umožňující volat do pevných i mobilních sítí telefonních operátorů. Rovněž bude možné se i Vám dovolat z pevných nebo mobilních telefonů.WELL ATA152 VoIP Gateway, 1x WAN, 1x LAN, 1x FXS, 1x PSTN port:

WELL ATA152 je kompaktní VoIP gateway s jedním FXS portem pro připojení analogového telefonu (WELL ATA152 má i jeden PSTN port pro připojení analogové telefonní linky). Má implementovánu podporu Quality of Services (QoS), podporuje SIP standard a všechny běžné kodeky.

WELL ATA152 má dva ethernetové porty: WAN port je určen pro připojení k jakékoliv internetové konektivitě, druhým LAN konektorem propojíte VoIP Gateway do síťové karty počítače nebo přes HUB/switch do LAN sítě.

WELL ATA152 má navíc PSTN port pro zálohu volání přes stávající analogovou HTS linku.

< 2005 >, OK-NET.cz, webmaster